Zapraszamy na korepetycje, kursy języka angielskiego w Bydgoszczy! ZADZWOŃ JUŻ TERAZ 694 619 958

Zajęcia indywidualne

Indywidualne zajęcia angielskiego

Organizowane na miejscu w siedzibie Angielski.pl przy ul. Poznańskiej 27/4 w Bydgoszczy lub też w domu czy firmie u klienta. Zajęcia dopasowane do specyficznych potrzeb słuchacza. Po określeniu celu bądź celów kursu opracowujemy skrojony na miarę cykl zajęć. Kursy prowadzone w domu u klienta mogą obejmować w ramach jednego kursu również członków jego rodziny gdy są oni na zbliżonym poziomie językowym. Zajęcia kierowane są w sposób szczególny do osób, które czują większy komfort nauki jedynie w obecności lektora co jednocześnie przekłada się na większą efektywność procesu nauki języka obcego.

Zapraszamy na korepetycje, kursy języka angielskiego w Bydgoszczy! ZADZWOŃ JUŻ TERAZ 694 619 958

NAUCZYMY CIĘ JĘZYKA ANGIELSKIEGO!

Chcesz polepszyć oceny w szkole, zdać ważny egzamin, potrzebujesz angielskiego w pracy, wyjeżdżasz za granicę lub chcesz wprowadzić dziecko w świat języka obcego a może po prostu, tak jak my, traktujesz angielski jako Swoją pasję i hobby. Zadzwoń, napisz maila, chcemy zaczynać i czekamy na Ciebie, jeśli nie teraz, to kiedy?

Angielski.pl to nowoczesne, skrojone na miarę kursy języka angielskiego. Bazując na doświadczeniu, umiejętnościach oraz wykształceniu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości usługi nauczania języka angielskiego. My nie tylko nauczamy, ale przede wszystkim Nauczymy Cię angielskiego – to nasz cel i misja.

Copyright © 2015 | angielski.pl