Zapraszamy na korepetycje, kursy języka angielskiego w Bydgoszczy! ZADZWOŃ JUŻ TERAZ 694 619 958

Przygotowanie do egzaminów

Przygotowanie do egzaminów angielskiego

Prowadzimy kursy przygotowujące do uznawanych w wielu krajach międzynarodowych egzaminów Cambridge począwszy od KET (Key English Test) poprzez PET (Preliminary English Test), FCE (First Certificate in English), CAE (Certificate in Advanced English) kończąc na CPE (Certificate of Proficiency in English). Prowadzimy także kursy przygotowujące do egzaminów branżowych ze szczególnym uwzględnieniem certyfikatów biznesowych Cambridge takich jak BEC na wszystkich trzech poziomach (Preliminary, Vantage, Higher). Organizujemy również zajęcia, których celem jest przygotowanie dzieci i młodzieży do zdania egzaminu maturalnego, gimnazjalnego czy egzaminu szóstoklasisty.

Zapraszamy na korepetycje, kursy języka angielskiego w Bydgoszczy! ZADZWOŃ JUŻ TERAZ 694 619 958

NAUCZYMY CIĘ JĘZYKA ANGIELSKIEGO!

Chcesz polepszyć oceny w szkole, zdać ważny egzamin, potrzebujesz angielskiego w pracy, wyjeżdżasz za granicę lub chcesz wprowadzić dziecko w świat języka obcego a może po prostu, tak jak my, traktujesz angielski jako Swoją pasję i hobby. Zadzwoń, napisz maila, chcemy zaczynać i czekamy na Ciebie, jeśli nie teraz, to kiedy?

Angielski.pl to nowoczesne, skrojone na miarę kursy języka angielskiego. Bazując na doświadczeniu, umiejętnościach oraz wykształceniu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości usługi nauczania języka angielskiego. My nie tylko nauczamy, ale przede wszystkim Nauczymy Cię angielskiego – to nasz cel i misja.

Copyright © 2015 | angielski.pl