Zapraszamy na korepetycje, kursy języka angielskiego w Bydgoszczy! ZADZWOŃ JUŻ TERAZ 694 619 958

Nauka dla początkujących oraz zaawansowanych

Nauka angielskiego dla początkujących

Organizujemy kursy poczynając od podstaw języka czyli od poziomu 0, poprzez poziomy zgodne ze skalą europejską czyli A1 (podstawowej biegłości) do C2 (poziom najwyższej biegłości). Kierowane do różnych grup wiekowych, dla dzieci, młodzieży szkolnej dorosłych oraz kursy dla firm. Słuchacze regularnych kursów otrzymują od nas materiały do nauki języka. Możliwy jest także kontakt i konsultacje z lektorem poza godzinami wyznaczonych zajęć. Zajęcia odbywają się w małych grupach dopasowywanych pod względem wieku oraz potrzeb językowych słuchaczy. Poziom słuchaczy określamy na podstawie testu i rozmowy diagnozującej umiejętności.

Zapraszamy na korepetycje, kursy języka angielskiego w Bydgoszczy! ZADZWOŃ JUŻ TERAZ 694 619 958

NAUCZYMY CIĘ JĘZYKA ANGIELSKIEGO!

Chcesz polepszyć oceny w szkole, zdać ważny egzamin, potrzebujesz angielskiego w pracy, wyjeżdżasz za granicę lub chcesz wprowadzić dziecko w świat języka obcego a może po prostu, tak jak my, traktujesz angielski jako Swoją pasję i hobby. Zadzwoń, napisz maila, chcemy zaczynać i czekamy na Ciebie, jeśli nie teraz, to kiedy?

Angielski.pl to nowoczesne, skrojone na miarę kursy języka angielskiego. Bazując na doświadczeniu, umiejętnościach oraz wykształceniu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości usługi nauczania języka angielskiego. My nie tylko nauczamy, ale przede wszystkim Nauczymy Cię angielskiego – to nasz cel i misja.

Copyright © 2015 | angielski.pl