Zapraszamy na korepetycje, kursy języka angielskiego w Bydgoszczy! ZADZWOŃ JUŻ TERAZ 694 619 958

Metody

Metody nauczania dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta.
Naszą wytyczną jest skuteczność a być skutecznym w nauczaniu oznacza różnorodność metod, technik oraz materiałów naukowych.
My jesteśmy na to gotowi.

Nasza kadra to wykwalifikowani, doświadczeni i kompetentni lekorzy o bardzo wysokich zdolnościach językowych. Kursy kierowane do firm oraz ludzi biznesu prowadzone są natomiast przez lektorów mających dodatkowo wieloletnie doświdaczenie w pracy na różnych stanowiskach w biznesie.

Zajęcia prowadzone są przy wykorzystaniu tablicy interaktywnej, projektora oraz innego sprzętu w zależności od potrzeb.

NAUCZYMY CIĘ JĘZYKA ANGIELSKIEGO!

Chcesz polepszyć oceny w szkole, zdać ważny egzamin, potrzebujesz angielskiego w pracy, wyjeżdżasz za granicę lub chcesz wprowadzić dziecko w świat języka obcego a może po prostu, tak jak my, traktujesz angielski jako Swoją pasję i hobby. Zadzwoń, napisz maila, chcemy zaczynać i czekamy na Ciebie, jeśli nie teraz, to kiedy?

Angielski.pl to nowoczesne, skrojone na miarę kursy języka angielskiego. Bazując na doświadczeniu, umiejętnościach oraz wykształceniu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości usługi nauczania języka angielskiego. My nie tylko nauczamy, ale przede wszystkim Nauczymy Cię angielskiego – to nasz cel i misja.

Copyright © 2015 | angielski.pl