Zapraszamy na korepetycje, kursy języka angielskiego w Bydgoszczy! ZADZWOŃ JUŻ TERAZ 694 619 958

Kursy Business English

Angielski business english

Kursy Business English w sposób szczególny uwzględniają specyficzne potrzeby słuchaczy związane z ich pracą zawodową, ale nie tylko. Kierowane są głownie do środowiska biznesowego w formie szkoleń dla firm jak i do indywidualnych słuchaczy, których kompetencje zawodowe wymagają języka angielskiego w konkretnym zawodowym kontekście. Proponujemy zajęcia obejmujące takie działy biznesu jak: sprzedaż (w tym export), import, logistyka, administracja biurowa, transport międzynarodowy oraz inne przygotowywane pod konkretny dział czy też sekcję w firmie. Zajęcia w ramach Business English prowadzone są przez lektorów z dużym doświadczeniem w pracy na różnych stanowiskach w biznesie oraz dodatkowym wykształceniem ekonomicznym.

Zapraszamy na korepetycje, kursy języka angielskiego w Bydgoszczy! ZADZWOŃ JUŻ TERAZ 694 619 958

NAUCZYMY CIĘ JĘZYKA ANGIELSKIEGO!

Chcesz polepszyć oceny w szkole, zdać ważny egzamin, potrzebujesz angielskiego w pracy, wyjeżdżasz za granicę lub chcesz wprowadzić dziecko w świat języka obcego a może po prostu, tak jak my, traktujesz angielski jako Swoją pasję i hobby. Zadzwoń, napisz maila, chcemy zaczynać i czekamy na Ciebie, jeśli nie teraz, to kiedy?

Angielski.pl to nowoczesne, skrojone na miarę kursy języka angielskiego. Bazując na doświadczeniu, umiejętnościach oraz wykształceniu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości usługi nauczania języka angielskiego. My nie tylko nauczamy, ale przede wszystkim Nauczymy Cię angielskiego – to nasz cel i misja.

Copyright © 2015 | angielski.pl